Terapia Ochudzająca Dla Dzieci » Poradnie Dietetyki Medycznej w Poznaniu i Kutnie-Wasz Dietetyk-Kutno-Poznań
dietetyk dziecięcy kutno

TERAPIA ODCHUDZAJĄCA DLA DZIECI

Jeśli podejrzewasz, że dotyczy to również Twojej pociechy to nie zastanawiaj się dłużej. Jeśli Twoje dziecko ma nadwagę to najprawdopodobniej będzie się ona systematycznie powiększała. Zatrzymaj ten proces. Im szybciej zadziałasz, tym lepiej. 

To właśnie w dzieciństwie kształtują się przyzwyczajenia na całe życie.

Możesz umówić się na konsultację, a ja wykonam analizę składu ciała Twojego dziecka i powiem Ci czy jest się czym niepokoić. Jeśli tak wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Jeśli zechcesz przygotuję dla Twojej pociechy indywidualną dietę, która będzie nie tylko powodowała utratę kilogramów, ale przede wszystkim będzie zdrowa.

Indywidualny Program Odchudzania Twojego Dziecka:

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak. Nawet bardzo bezpieczne, ale pod warunkiem, że nie robi się tego na własną rękę. Dzieci stale się rozwijają, dlatego w ich przypadku prawidłowo zbilansowane menu jest jeszcze ważniejsze niż u dorosłych. Jeśli więc zdecydujesz się na odchudzanie swojego dziecka koniecznie rób to pod kontrolą doświadczonego dietetyka.

Dołożę wszelkich starań, żeby menu dietetyczne odpowiadało Twojemu Dziecku po to, aby z chęcią zjadało posiłki.

Oczywiście. Nawet trzeba. Dieta wykluczy produkty, których Twoje dziecko nie może jeść.

Wizytę najlepiej umówić telefonicznie. Możesz również wysłać do mnie wiadomość. Wtedy ja skontaktuję się z Tobą. KLIKNIJ TU