Terapia Chorób Dietozależnych » Poradnie Dietetyki Medycznej w Poznaniu i Kutnie-Wasz Dietetyk-Kutno-Poznań
dietetyk poznań, dietetyk kutno-dieoterapia

TERAPIA CHORÓB DIETOZALEŻNYCH

Sposób odżywiania ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Wykazano, że niewłaściwa dieta sprzyja zachorowaniu na jedno z ponad osiemdziesięciu schorzeń. Określa się je mianem chorób dietozależnych. Jednocześnie zmiana nawyków żywieniowych w tych przypadkach znacznie poprawia stan pacjentów. Pozwala często na zmniejszenie dawek przyjmowanych leków lub nawet powoduje całkowite wyleczenie.

Zatem, jeżeli cierpisz na którąś z tych chorób warto pomyśleć o zmianie swojego codziennego menu. Jeśli zechcesz, przygotuję dla Ciebie dietę leczniczą, która nie tylko będzie miała działanie terapeutyczne, ale również uwzględni Twój tryb życia, upodobania kulinarne i szereg innych aspektów. To sprawi, że będziesz jeść zdrowo i smacznie.

W poradniach WaszDietetyk uzyskasz pomoc w zakresie żywieniowego leczenia m.in. takich schorzeń jak:

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oczywiście. Zabierz ze sobą wszystkie wyniki badań, które zostały zrobione w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jeśli uznam, że są niewystarczające, wtedy poproszę Cię o wykonanie dodatkowych. 

Nie. Podczas tworzenia planu dietetycznego zawsze brane są pod uwagę możliwości finansowe Pacjenta.

Nie. Dieta zostanie tak przygotowana, żeby posiłki można było przygotować  łatwo i szybko.

W większości przypadków tak. Pod warunkiem, że nie będzie przeciwwskazań. W takim przypadku Twoja dieta lecznicza zostanie tak przygotowana, żeby umożiwić Ci zrzucenie wagi.

Wizytę najlepiej umówić telefonicznie. Możesz również wysłać do mnie wiadomość. Wtedy ja skontaktuję się z Tobą. KLIKNIJ TU