Magda Kaniewska

Dietetyk kliniczny
Magda Kaniewska dietetyk poznań kutno

Magda Kaniewska ukończyła studia na Akademii Medycznej w Łodzi (dzisiejszy Uniwersytet Medyczny) i studia podyplomowe w zakresie dietetyki i poradnictwa żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Po kilkuletniej pracy pedagogicznej, zwieńczonej aktywnością ekspercką na rzecz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i licznymi publikacjami, przeszła do obsługi biznesu, stając się stałym recenzentem znanej firmy doradczej w zakresie wprowadzania na polski rynek producentów farmaceutyków i parafarmaceutyków.

Na bazie wcześniejszych doświadczeń i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, stworzyła w 2008 roku Poradnię Dietetyki Medycznej Wasz Dietetyk.

Empatyczna i cierpliwa, wsłuchana w potrzeby Pacjenta. Podczas wizyty Pacjenta w gabinecie, poza aspektami medycznymi, spokojnie w wywiadzie ustali jego ulubione potrawy. Ustali też ulubione potrawy pozostałych członków rodziny.

Wszystko po to, by ułożyć plan żywieniowy, nie wykluczając z jadłospisu tego co lubimy i co lubią nasi najbliżsi. Plan realny i przede wszystkim skuteczny.

Wiedza
Wykształcenie

Łącząc medyczne wykształcenie z wiedzą o żywności postawię prawidłową diagnozę i stworzę indywidualną dietę, która uwzględni Twoje upodobania żywieniowe.
To przywróci Ci dobre samopoczucie, zdrowie i pewność siebie.

Ponad 10 lat
Doświadczeń

Ponad 10 lat praktyki pozwala mi profesjonalnie zająć się każdym przypadkiem.

Wnikliwość
Zaangażowanie

Każdego Pacjenta traktuję wnikliwie i z najwyższą uwagą. Wszystko po to, aby dokładnie określić jego potrzeby i upodobania, także upodobania jego najbliższej rodziny.
W ten sposób tworzę indywidualną dietę.
Taka dieta nie tylko leczy, ale również jest smaczna i wygodna w stosowaniu.

97,5 %
Skuteczności

w leczeniu otyłości i nadwagi.